σχόλιο Γ.Θ : Πως θα ήταν η Ελλάδα, αν το ανθελληνικό μας κράτος αξιοποιούσε όλους αυτούς τους ανθρώπους που κατά καιρούς μας αφήνουν με το στόμα ανοιχτό με τα επιτεύγματά τους;
![](https://romioitispolis.gr/wp-content/uploads/2023/09/σφδλ.jpg)
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
-
Ελληνική Σημαία (Πολυεστερ)Ελληνική Σημαία (Πολυεστερ) Σημαία από ειδικό πολυεστερικό σημαιόπανο με διπλές ραφές.
-
Επειδή αγαπώΣυγγραφέας: Μητροπολίτης Διοκλείας Κάλλιστος Ware Εισαγωγή: π. Αλέξανδρος Καριώτογλου Μετάφραση: Κώστας...
-
-
-
Η Ασκητική της Αγάπης - Γερόντισσα Γαβριηλία 1897-1992Συγγραφέας: Μοναχή Γαβριηλία Ἕνα ταξίδι στήν καρδιά τῆς Ἀγάπης σέ 94 χρόνια καί 4 ἠπείρους... "Ὅλοι μέ...